O FIRMIE   OFERTA   PRACA   KONTAKT

O firmie

PC Com-Soft jest firmą powstałą w 1996 roku w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy z informatyką mają styczność od samego początku jej intensywnego rozwoju w Polsce. Ta systematycznie gromadzona wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam dzisiaj świadczyć usługi o najwyższej jakości.

W naszej działalności stawiamy na rzetelność oraz jakość usług, a przede wszystkim profesjonalizm. Zespół specjalistów zajmujący się sprawami budowy i administracji sieci komputerowych, serwisów komputerowych, jak również wdrożeń oprogramowania gwarantuje kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo dla wszystkich zainteresowanych wkroczeniem w zagadnienia związane z zastosowaniem informatyki w przedsiębiorstwie.

Za cel stawiamy sobie rzetelność oraz wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Swoim działaniem udowadniamy, że inwestycja poniesiona na komputeryzację firmy przyniesie Państwu i Państwa klientom wymierne korzyści.

Od 2011 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów firma stworzyła dział projektowania i produkcji materiałów wspierających sprzedaż (POS) oraz artykułów reklamowych.

o firmie

"PC Com-Soft”
Przedsiębiorstwo Informatyczne

ul. Rojna 62 lok. 33
91-134 Łódź
Tel. 501 866 047
Tel. 42 650 55 11
e-mail: office@comsoft.com.pl