O FIRMIE   OFERTA   PRACA   KONTAKT

Oprogramowanie

Nasza oferta obejmuje oprogramowanie wpomagające zarządzanie produkcji COMARCH S.A., obsługujące wszystkie ważne dziedziny funkcjonowania firmy takie jak gospodarka magazynowa, księgowość, sprzedaż, kadry i płace.
Pomożemy Państwu w dobraniu odpowiedniego rozwiązania jak również we wdrożeniu i przeszkoleniu kadry je obsługującej.

ComArch jest niezależnym dostawcą światowej klasy oprogramowania oraz usług informatycznych dla klientów korporacyjnych w kraju i za granicą. Na rynku polskim ComArch działa jako firma integratorska, oferująca rozwiązania informatyczne dla dużych i średnich firm. Dostarczając nowoczesne rozwiązania, Firma pomaga swoim klientom osiągnąć przewagę konkurencyjną. W sektorze małych i średnich przedsiębiorstw ComArch współpracuje z około 650 autoryzowanymi partnerami, dzięki którym Grupa dostarcza produkty do ponad 40 000 małych i średnich firm. Za granicą ComArch funkcjonuje jako producent oprogramowania, a systemy Spółki pracują już u licznych międzynarodowych klientów na czterech kontynentach.
ComArch jest zdobywcą licznych wyróżnień i nagród, m.in. został uznany przez Prezydenta RP za Najlepsze Polskie Przedsiębiorstwo w 2000r., oraz przez Światowe Forum Ekonomiczne w Davos w 2000 roku, za Pioniera Technologii, czyli firmę, która przyczynia się do poprawy warunków ekonomicznych i gospodarczych na świecie.
Nasza firma jest jedną z 650 firm w Polsce współpracujących z firmą ComArch, wdrażając i służąc pomocą w sprawach oprogramowania oferowanego przez firmę.

Pobierz OPT!MA Demo Zamów iOptima24 Zamów iSklep24

oprogramowanie

"PC Com-Soft”
Przedsiębiorstwo Informatyczne

ul. Rojna 62 lok. 33
91-134 Łódź
Tel. 501 866 047
Tel. 42 650 55 11
e-mail: office@comsoft.com.pl